další TŘÍCHODOVÁ VEČEŘE proběhne v lednu 2024 18:00 - 22:00Rezervujte si své místo zde nebo přes email recepce@corsorevnice.cz, případně telefonní číslo 702 234 952.

Restaurace

Zažijte každý měsíc cestu do vybraného evropského regionu, který se před Vámi rozprostře na talíři při našich tématických tříchodových večeří. Vždy pouze jeden termín měsíčně, tak neváhejte a udělejte si u nás rezervaci.


Fotogalerie

Vejce Benedikt S Avokádem Shakshuka Omeleta Se šunkou A Cheddarem Lívance Kávové Zrno Hruška Domácí Medovník Čokoládová Tartaletka S Křupinkami Brunch Bowl Losos A Avokádo Brunch Bowl Kozí Sýr A Fíky Batátovo Mrkvový Krém Zákusky Zákusky 2 Vejce Do Skla Vejce Benedikt Se šunkou Vaječná Omeleta Se šunkou A Cheddarem Vaječná Omeleta Se šunkou A Cheddarem 3 Vaječná Omeleta Se šunkou A Cheddarem 2 Smooothie Sladké Croissanty Croissant S Avokádem A Lososem Syrniki Malinový Croissant Anglická Snídaně Cappuccino Vejce Benedikt Se šunkou Francouzsky Toast Granola Risotto Dezert 2 Smažené Vejce, Chřest, Holandska Amuse Bouche Meloun V Ginu S Kozím Sýrem Vepřový Bok Na Cidru 2 Spaghetti S Bazalkovým Pestem Vepřový Bok Na Cidru Dezert Zabaione Chapadlo Kalamára, Mořský Vlk A Kreveta 2 Paella S Mořskými Plody Chapadlo Kalamára, Mořský Vlk A Kreveta Mušle Sv. Jakuba Restaurace Kavarna Uvod
Provozovatel:
Corso Gastro, s.r.o.
Pod Lipami 71, Řevnice
IČ: 07117434, DIČ: CZ07117434

 

Adresa: náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 2, Řevnice
(mapy: Google, Seznam)

Telefon: +420 702 234 952
E-mail: restaurace@corsorevnice.cz

DOČASNĚ ZAVŘENO

Kudyznudy.cz - tipy na výlet