DOČASNĚ ZAVŘENO

DALŠÍ TŘÍCHODOVÁ VEČEŘE V NAŠÍ RESTAURACI 16.6.2023 18:00 - 22:00Rezervujte si svá místa přes e-mail recepce@corsorevnice.cz nebo telefonní číslo 702 234 952.
Boutique Hotel Corso

Hned vedle naší restaurace najdete Boutique Hotel Corso. Hotel je ideálním místem k odpočinku v příjemném prostředí, a pokud hledáte reprezentativní místo pro firemní akce nebo očekáváte návštěvu kterou doma neubytujete, rozhodně by neměl uniknout vaší pozornosti. Na interiéru boutique hotelu inspirovaném významnými osobnostmi Řevnic se podílel architekt Stanislav Kožuch v tandemu s italským designérem Lucianem Belcapem a je rozdělen na 2 části, historickou v původní budově a moderní v přistavěné části.


O nás

Naší vášní je spokojený zákazník. A proto je pro nás zásadní, abyste se u nás cítili jako doma. Každý den pro vás vaříme moderní evropskou gastronomii, založenou na sezónních potravinách. Inspiraci čerpáme z tradičních receptů, ale i z posledních trendů. Dokonalý zážitek však netvoří jen lahodné jídlo a skvělá vína, ale i atmosféra a duch naší restaurace, která se nachází v nejstarším domě na náměstí v Řevnicích, který jako hostinec sloužil už ve středověku. Odskočte si od práce a vychutnejte si u nás klidný oběd s výhledem na náměstí, nebo k nám vezměte své nejbližší na večeři v uvolněné atmosféře, která se stane nezapomenutelným zážitkem pro každého.

Restaurace Corso je součástí projektu Corso Řevnice, do kterého patří také Boutique Hotel Corso a Pivovar Řevnice. Projekt zvítězil v Grand Prix Architektů 2019 a získal Národní cenu za architekturu.

Fotogalerie

Provozovatel:
Corso Gastro, s.r.o.
Pod Lipami 71, Řevnice
IČ: 07117434, DIČ: CZ07117434

 

Adresa: náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 2, Řevnice
(mapy: Google, Seznam)

Telefon: +420 702 234 952
E-mail: restaurace@corsorevnice.cz

DOČASNĚ ZAVŘENO

Kudyznudy.cz - tipy na výlet